O nasEwa Michałowska
lekarz weterynarii, kierownik przychodni
W 2001 roku ukończyła studia weterynaryjne na UWM w Olsztynie. Początkowo staż oraz kilka lat pracy zawodowej spędziła w Legionowie. W 2005 roku założyła Przychodnię dla Zwierząt w Chotomowie. Poza szeroko pojętą interną zajmuje się także profilaktyką, diagnostyką laboratoryjną oraz wykonywaniem badań USG. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z rozrodem.
Prywatnie jest właścicielką psa i dwóch kotów.

Magdalena Dziewulska
lekarz weterynarii
W 2019 roku ukończyła studia weterynaryjne na SGGW w Warszawie.Z naszą przychodnią związana jest od 5 lat, wcześniej jako wolontariusz , następnie praktykant i ostatecznie jako lekarz. W naszej przychodni zajmuje się interną, profilaktyką, diagnostyką laboratoryjną i asystuje przy zabiegach chirurgicznych.
Prywatnie jest właścicielką dwóch psów i królika.

 Kasia
Katarzyna Tuszyńska
lekarz weterynarii
W 1995 roku ukończyła studia weterynaryjne na SGGW w Warszawie z wyróżnieniem. Od początku pracy zawodowej Pani Doktor szczególnym zainteresowaniem darzyła chirurgię tkanek miękkich małych zwierząt. W 2008 roku ukończyła trzyletnie studium podyplomowe z zakresu chorób wewnętrznych psów i kotów. W naszej przychodni wykonuje wszystkie zabiegi chirurgiczne.
Prywatnie jest właścicielką gromadki zwierząt.

Anna Ruszczak
lekarz weterynarii
W 2014 roku ukończyła studia weterynaryjne na SGGW w Warszawie. W 2018r skończyła Międzynarodową Szkołę Anestezjologii Weterynaryjnej i jako jedna z 14 osób w Polsce zdała egzamin specjalizacyjny. W Naszej Przychodni czuwa nad bezpieczeństwem pacjentów i prawidłowym przebiegiem znieczulenia podczas zabiegów operacyjnych.
Prywatnie jest właścicielką czterech pomeranianów.

Renata Falaszewska-Bzówka
rehabilitantka
Jest absolwentką studiów podyplomowych Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu na kierunku pielęgniarstwo weterynaryjne oraz jest specjalistą masażystą rehabilitantem. W Naszej przychodni  zajmuje się masażem leczniczym zwierząt oraz ich rehabilitacją.
Prywatnie jest właścicielką psów i kotów .

magdar

Magdalena Ryta
technik weterynarii
W 2020 roku w Warszawie zdobyła tytuł Technika Weterynarii. Z naszą przychodnią związana już od 2019 jako praktykant, obecnie jako technik. Zajmuje się asystowaniem przy zabiegach chirurgicznych i pełni funkcję pomocy lekarskiej podczas wizyt. Opiekuje się naszymi pacjentami okołozabiegowo, oraz dba o ich komfort przed i po przebytych zabiega zabiegach.
Prywatnie jest właścicielką dwóch kotów i to nie koniec :)

asia
Joanna Piotrowska-Osek
recepcjonistka, laborantka
W 1978 roku ukończyła studia magisterskie na Wydziale Chemii UW specjalizując się w analizie instrumentalnej. Podejmując pracę w naszej przychodni miała za sobą 28 lat pracy laboratoryjnej oraz lata pracy z młodzieżą. Obecnie oprócz pracy w recepcji wykonuje badania laboratoryjne oraz dba o prawidłową pracę aparatury wykonując cykliczne kalibracje, analizy próbek kontrolnych i bieżącą obsługę urządzeń.
Prywatnie opiekuje się gromadką psów i kotów.


Aleksandra Wyszyńska-Robakowska
recepcjonistka
Ukończyła studia magisterskie i podyplomowe na całkiem innych kierunkach :) mimo wszystko wróciła do pasji jaką od zawsze były zwierzęta. Od najmłodszych lat jest związana z psami, wystawami, szkoleniami. W 2013 roku ukończyła indywidualny kurs groomerski i od tamtej chwili zajmuje się pielęgnacją psów w saloniku „Zakątek Psiej Urody” przy naszej przychodni. W międzyczasie ukończyła szkolenie z pierwszej pomocy przedweterynaryjnej oraz kurs asystenta kynologicznego. W naszej przychodni zajmuje się obsługą recepcji oraz prowadzeniem strony na fb.
Prywatnie jest właścicielką dużego stadka psów w hodowli psów rasowych Sanapiro FCI.
  natalia1
Natalia Kolobanova
recepcjonistka
Ukończyła studia magisterskie Uniwersytetu w Charkowie Wydział Finanse specjalizacja bankowość. Do naszego zespołu dołączyła w maju 2020r.
Prywatnie jest właścicielką czarno-białej kotki o imieniu Klara.