Ewa Michałowska

lekarz weterynarii, kierownik przychodni

W 2001 roku ukończyła studia weterynaryjne na UWM w Olsztynie. Początkowo staż oraz kilka lat pracy zawodowej spędziła w Legionowie. W 2005 roku założyła Przychodnię dla Zwierząt w Chotomowie. Poza szeroko pojętą interną zajmuje się także profilaktyką, diagnostyką laboratoryjną oraz wykonywaniem badań USG. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z rozrodem oraz posiada specjalizację z zakresu radiologii weterynaryjnej. Prywatnie jest właścicielką psa i dwóch kotów.

Magdalena Dziewulska

lekarz weterynarii

W 2019 roku ukończyła studia weterynaryjne na SGGW w Warszawie.Z naszą przychodnią związana jest od 5 lat, wcześniej jako wolontariusz , następnie praktykant i ostatecznie jako lekarz. W naszej przychodni zajmuje się interną, profilaktyką, diagnostyką laboratoryjną i asystuje przy zabiegach chirurgicznych. Prywatnie jest właścicielką dwóch psów i królika.

Piotr Dobrzeniecki

lekarz weterynarii

W 2017 roku ukończył studia weterynaryjne na SGGW w Warszawie. Zaraz po studiach rozpoczął pracę w lecznicy w Radzyminie. Zajmuje się interną psów i kotów oraz szeroko pojętą egzotyką, od małej myszki po aligatora. Posiada specjalizację z zakresu chorób zwierząt nieudomowionych. Prywatnie właściciel kilku gadów, ptaków i gryzoni, którymi zarządza kot.

Marta Kupczyk-Balytska

lekarz weterynarii, kierownik przychodni

W 2018 roku ukończyła studia weterynaryjne na SGGW w Warszawie. Po krótkiej pracy w charakterze inspektora weterynaryjnego rozpoczęła współpracę z naszą lecznicą, w której zajmuje się interną, profilaktyką, oraz diagnostyką laboratoryjną. Prywatnie jest właścicielką Jack Russell Terriera o imieniu Viva, choć ma słabość do dużych ras i w przyszłości planuje wrócić do hodowli ukochanych dogów.

Katarzyna Tuszyńska

lekarz weterynarii

W 1995 roku ukończyła studia weterynaryjne na SGGW w Warszawie z wyróżnieniem. Od początku pracy zawodowej Pani Doktor szczególnym zainteresowaniem darzyła chirurgię tkanek miękkich małych zwierząt. W 2008 roku ukończyła trzyletnie studium podyplomowe z zakresu chorób wewnętrznych psów i kotów. W naszej przychodni wykonuje wszystkie zabiegi chirurgiczne. Prywatnie jest właścicielką gromadki zwierząt.

Anna Ruszczak

lekarz weterynarii

W 2014 roku ukończyła studia weterynaryjne na SGGW w Warszawie. W 2018 r skończyła Międzynarodową Szkołę Anestezjologii Weterynaryjnej i jako jedna z 14 osób w Polsce zdała egzamin specjalizacyjny. W Naszej Przychodni czuwa nad bezpieczeństwem pacjentów i prawidłowym przebiegiem znieczulenia podczas zabiegów operacyjnych. Prywatnie jest właścicielką czterech pomeranianów.

Renata Falaszewska-Bzówka

technik weterynarii, masażysta, rehabilitant

Absolwentka Pielęgniarstwa weterynaryjnego Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu oraz Studium Rehabilitacji Zwierząt „Animal Activ” w Warszawie W naszej przychodni pracuje na stanowisku asystenta lekarza weterynarii oraz zajmuje się rehabilitacją zwierząt oraz recepcją.

Magdalena Ryta

technik weterynarii
W 2020 roku w Warszawie zdobyła tytuł Technika Weterynarii. Z naszą przychodnią związana już od 2019 jako praktykant, obecnie jako technik. Zajmuje się asystowaniem przy zabiegach chirurgicznych i pełni funkcję pomocy lekarskiej podczas wizyt. Opiekuje się naszymi pacjentami okołozabiegowo, oraz dba o ich komfort przed i po przebytych zabiega zabiegach. Prywatnie jest właścicielką dwóch kotów i to nie koniec

Klaudia Witkowska

technik weterynarii
W 2022 zdobyła tytuł Technika Weterynarii w Warszawie. W naszej przychodni asystuje przy zabiegach chirurgicznych oraz przy wizytach pacjentów w gabinecie lekarskim. Opiekuje się pacjentami czekającymi na zabiegi oraz będących już po zabiegach chirurgicznych. Prywatnie jest właścicielka dwóch koteczek i jednej psiej dziewczynki.

Joanna Piotrowska-Osek

recepcjonistka, laborantka
W 1978 roku ukończyła studia magisterskie na Wydziale Chemii UW specjalizując się w analizie instrumentalnej. Podejmując pracę w naszej przychodni miała za sobą 28 lat pracy laboratoryjnej oraz lata pracy z młodzieżą. Obecnie oprócz pracy w recepcji wykonuje badania laboratoryjne oraz dba o prawidłową pracę aparatury wykonując cykliczne kalibracje, analizy próbek kontrolnych i bieżącą obsługę urządzeń. Prywatnie opiekuje się gromadką psów i kotów.

Aleksandra Wyszyńska-Robakowska

recepcjonistka
Ukończyła studia magisterskie i podyplomowe na całkiem innych kierunkach 🙂 mimo wszystko wróciła do pasji jaką od zawsze były zwierzęta. Od najmłodszych lat jest związana z psami, wystawami, szkoleniami. W 2013 roku ukończyła indywidualny kurs groomerski i od tamtej chwili zajmuje się pielęgnacją psów w saloniku „Zakątek Psiej Urody” przy naszej przychodni. W międzyczasie ukończyła szkolenie z pierwszej pomocy przedweterynaryjnej oraz kurs asystenta kynologicznego. W naszej przychodni zajmuje się obsługą recepcji oraz prowadzeniem strony na fb. Prywatnie jest właścicielką dużego stadka psów w hodowli psów rasowych Sanapiro FCI.

Natalia Kolobanova

recepcjonistka
Ukończyła studia magisterskie Uniwersytetu w Charkowie Wydział Finanse specjalizacja bankowość. Do naszego zespołu dołączyła w maju 2020r. Prywatnie jest właścicielką czarno-białej kotki o imieniu Klara i jej towarzyszy oraz właścicielką hodowli kotów rasowych: BB – Love*Pl.